Nabídka práce

Hledáme obchodníky pro region střední a severní Moravy (Olomouc a Ostrava) v oblasti prodeje a pronájmu kancelářské techniky a služeb, zejména tiskových, kopírovacích a skenovacích zařízení.

Náplň práce:

  • péče o stávající klientelu

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • zpracovávání nabídek a vedení obchodních případů

  • jednání se zákazníky, zjišťování potřeb a návrhy řešení

Požadujeme

  • vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

  • řidičský průkaz skupiny B

  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

  • základní znalost angličtiny

  • schopnost a ochota učit se novým věcem

  • příjemné vystupování, komunikativnost, aktivní přístup

  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí české firmy působící v oboru již téměř 30 let

  • sílu nejvýznamnějšího partnera značky Canon v regionu

  • různorodou práci v příjemném kolektivu ochotných spolupracovníků

  • individuální přístup k zaměstnancům a jejich potřebám

  • zaškolení a pravidelná odborná školení

  • fixní plat a motivační finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků

  • práci na plný úvazek na pracovní smlouvu

  • firemní benefity

Zveřejněno: 03. 01. 2019
Aktualizováno: 03. 01. 2019
Zobrazení: 53